Kategorie

Te elementy bytowania to nie jest prosta sprawa

Styczeń miesiącem samobójców. Potem na wiosnę nasilają się choroby psychiczne. Prze je ba ne. Mówię Wam, nie jest łatwo być psycholem. Mam furę roboty plus nauka. Jeśli mi się wydawało, że po studiach już nigdy niczego nie będę się uczyć, to chyba na chwilę, w amoku, zapomniałam gdzie pracuję.
Ponieważ jest styczeń, świat nieuchronnie zmierza ku zagładzie, a ja doświadczam obumierania mózgu oraz usychania tkanek, to na poprawę humoru wydaję pieniądze bez opamiętania. Bo w lutym będzie dodatkowa kasa i w marcu i w kwietniu też. Oczywiście do kwietnia już o tym zapomnę i wszystko to wydam jeszcze raz. Wspaniale.

Kot je czipsy paprikowe (kot, nie ja!) aż mu się uszy trzęsą i okruchy lecą na lewo i prawo, a un rozmruczany cały. No ja wszystko rozumiem, jest zima, jest depresja, też mu się coś od życia należy. Jutro kupię mu lody, a na spodeczek naleję mu coli. Coca-coli, nie tej bakterii.

5c komentarze/y do Te elementy bytowania to nie jest prosta sprawa

 • kojot

  ale coli waniliowej. kotecki i kojoty to lubiom!;-)

 • barchetta

  Wydawanie pieniedzy to przez te cholerne wyprzedaze. Ja wydalam juz cala pensje w tym miesiacu.

 • Geminiga

  To powinien być zatem mój kot :) jestem fanką paprykowych chipsów. Zresztą chyba nie tylko paprykowych

 • donpepego

  samobójca to ma głupio, bo gdyby było takie święto Dzień Samobójcy, w styczniu właśnie, to sobie nie zdąży biedak nawet poświętować, tak mi się pomyślało.

  głupawe, ale czasem brakuje mądrych powodów, żeby nie być samobójcą.

 • http://goodlenka.wordpress.com/

  a to ciekawe czemu akurat w styczniu najwiecej samobojstw? rozczarowanie w zwiazku z postanowieniami noworocznymi juz przy samym starcie? a moze zima lub brak zimy(w tym roku ciezko sie zdecydowac na co narzekac)?

  pozdrowienia dla ciebie, kotka, chipsow i papryki.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>