Kategorie

Liga rządzi liga radzi liga nigdy was nie zdradzi

Za oknem mamy jakieś istne urwanie dupy i okolic. Zima w końcu przyszła. Było to jednak nieuniknione, choć ja łudziłam się, że jakoś wytrwamy do wiosny bez śniegu. Boję się, że jak teraz przyzimuje, to mi kapcie spadną. No ale i tak jest dobrze, bo tyle miesięcy bez śniegu było. Zacznie się niestety odśnieżanie samochodu. To nie głupi wymyślił, żeby osprzęt do odśnieżania trzymać w samochodzie. Bo jak ja bym z tą szczotką szła z domu, to daję sobie głowę uciąć, że co najmniej z 4 samochody bym po sąsiedzku omiotła, zanim znalazłabym swój.

No ale nic to. Obudziłam się dziś rano o 11 (z naciskiem na RANO) i poczułam, że muszę iść do fryzjera. Tak się składa, że pod blokiem mam całkiem sympatyczny salon, to poszłam na żywioł. Mówię, co i jak, a pan recepcjonista się pyta do kogo chcę się zapisać. Mówię, że wszystko jedno, mogę nawet do niego, byle teraz zaraz natentychmiast. No i tak w tym salonie jest a me ry ka. Wszyscy są tacy mili, płaszczyk do szafy, gazetka, herbatka, proszę poczekać. Chyba sami geje, albo prawie geje. Fryzjer mnie po włosach wygłaskał, po pleckach, nawet w zasadzie trochę po cyckach przy okazji układania włosów :)) Jakby był hetero to by dostał po łapach, a takto sobie siedziałam i myślałam oooo jak milusio :) Bo my kobiety tak mamy, że z gejem się nie liczy. Tak samo w delegacji, ale to jakby inna historia. No dobra żarty na bok, wracając do sedna – pogadaliśmy o farbach o kolorze mojej torebki, o układaniu włosów, o mojej grzywce, o grzywce pana, o suszeniu itd itp. W życiu z żadną fryzjerką się tak nie ugadałam, nie czując przy tym zażenowania. A cięcie? A fryzura? Bądźmy szczerzy – przecież w wizycie u fryzjera nie o to chodzi.

Ale co mi przyszło tam do głowy. Jeśli doczekamy seksmisji naszych czasów, to wcale nie będzie tak, że zostaną same kobiety. Ja to widzę tak, że zostaną sami geje. Tak sobie to w każdym razie wyobraziłam jak byłam w tym salonie.

6c komentarze/y do Liga rządzi liga radzi liga nigdy was nie zdradzi

 • yanielka

  Hmmm… czyli że dobrzy z nich głaskacze? ;p Ja słyszałam, że nikt tak nie doradzi przy zakupach ubrań – jak geje właśnie.
  A zima? Jak co roku mnie zaskoczyła i nie przygotowałam się psychicznie na mróz. :/

 • Slona

  Hehe, ty to mi zawsze jednak humor poprawisz:)
  Uwielbiam tego bloga!!!:)

 • moning

  eee, jakby zostali sami geje to by sie nie oplacalo, AIDS by ich zdziesiatkowal, poza tym faceci zyja krocej…statystycznie rzecz jasna.

 • devinette

  Eee może z tą zimą tak źle nie będzie. U mnie przynajmniej mogłoby nie być. I nawet chyba nie jest. Bo co trochę białego z nieba sypnie to się topi od razu bo za ciepło. I bardzo dobrze, bo jak zimniej się zrobi to nie wiem za co zapłacę rachunki za gaz. Jutro marynarkę miałam kupować a nie za gaz płacić. :)
  I do fryzjera też się planuję wybrać jakiegoś nowego i faceta może właśnie. No albo geja :)

 • Aktena

  Ja tam chyba jednak wolę moją sprawdzoną fryzjerkę, Pan fryzjer – gej czy nie gej to jakoś nie dla mnie chyba,…

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>