Kategorie

Tak na chwilę

Więc jest tak, że przyjechałam na chwileczkę, na momencik i nie wiem co ze sobą zrobić. Wspaniale jest wyspać się w swoim łóżku, iść do fryzjera, na zakupy, spotkać się ze znajomymi… Na groby się w tym roku nie wybieram, bo nie mam czasu odwiedzić wszystkich żywych, a co dopiero mówić o umarłych. Sorki moje drogie umarlaki, będziecie musieli trochę jeszcze poczekać, ale chyba wam się nie spieszy nigdzie, hę?

A co z tym końcem świata? Będzie w końcu, czy nie będzie? Pewnie będzie, bo jak ja zaoszczędziłam trochę kasy to od razu musi być koniec świata, co nie? :/

Mieszkam aktualnie na dzikiej wsi, gdzie nie ma praktycznie nic. Z wyjątkiem przyrody. A przyroda tam jest piękna, widoki zapierają dech w piersiach.
Obracam się w towarzystwie tych samych ludzi, na których skazana jestem, czy tego chcę czy nie. Nowych twarzy nie widuję. A jak już raz na sto lat jakąś zobaczę, to cieszę się jak dziecko. Fitness sport uprawiam 10 razy dziennie, dużo pracuję, mało śpię. Nie zapominam też o weekendowych imprezach, co prawda ciągle w tym samym gronie, ale zawsze coś. No bo co tam robić?

O i tak. Mijają mi miesiące i przybliżają mnie do powrotu. Może nawet już w grudniu, jeśli dobrze pójdzie. A może i nie. Się okaże :>

6c komentarze/y do Tak na chwilę

 • ~Aktena

  To Ty się pewnie teraz czujesz jak ryba w wodzie :)

  Mnie się najbardziej podoba data 12.12.12 na koniec świata, to byłoby dla mnie coś fajne, zakończyć świat w moje urodziny… to ja poproszę :)

  dobrze Cię widzieć :)

 • ~swojanka

  a co z Halloween?
  ;)

 • ~donpepego

  Ejjj ależ tajemniczy z Ciebie byt ulotny! Co trzeba zrobić, aby pędzić tak nietuzinkowy żywot z dala od tylu rzeczy, od których chciałbym być z dala?.. Retoryczne, jak sądzę. Pozdrawiam ciepło i Twoje zdrowie przy jakiejś okazji wychylić nie omieszkam.

 • ~lucciola

  trzeba mieć strasznie głupią pracę, która wymaga pełnej dyspozycyjności i absurdalnych wyrzeczeń ;)

 • ~yanielka

  Lucciola! It’s good to see you again! ;-)

  Postawiłam sobie ostatnio za cel odgadnąć gdzie Ty właściwie jesteś i co robisz. Uhh, gdybyś wiedziała jakie pomysły przewijały mi się przez głowę.. :D. Jesteś odcięta od świata, z daleka od cywilizacji i na dodatek „z zawodu trochę mężczyzną”. Założyłam się sama ze sobą, że musisz pracować na jakiejś platformie wiertniczej na Morzu Północnym. Serio. Ale teraz czytam, że to wieś, więc prawdopodobnie stały ląd. A szkoda, bo ta platforma mnie nawet kręciła ;-)
  Pozdrawiam, trzymaj się ciepło! :)

 • Rany, jak to się stało, że ja bloga Twojego gdzieś zaprzepaściłam? Ja tu myślę, że Ty milczysz tyle czasu a tu proszę. Coś tak raz po raz się pojawia… No i bardzo się cieszę. A wsi Ci zazdroszczę bardzo. Cokolwiek Ty tam robisz, to naprawdę zazdroszczę :)

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>