Kategorie

Pamiętniki z Sylwestra

To jest wstyd i hańba. Ja naprawdę mam świadomość tego, że mam 30 lat i to z haczykiem już i że pewnych rzeczy nie wypada robić i że to nie przystoi i w ogóle no. Ale cóż, człowiek głupi jest, co zrobić.  W zasadzie mam tylko migawki i przebłyski. Jakiś koleś podbiega do E., całuje ją w policzek i ucieka. Podobno K. była widziana na parkiecie jak się z kimś całuje, ale ona uparcie twierdzi, że to nie była ona i dodaje: „Kurde! Szkoda że to nie byłam ja!”. Z kolei A. straciła kontakt z rzeczywistością, zasnęła u E. na kolanach. Jakiś chłopak/facet podchodzi do nich kuca przy rękach A. zwieszonych przy podłodze i sprawdza czy ma obrączkę na palcu. Tak ma, więc odchodzi bez słowa. Ale że co? Chciał sobie ją wziąć do domu, ale mężatek nie tyka, czy jak? Mąż A. próbuje ją zresuscytować, ale ona mówi, że nie dziękuje, nie musi jechać do domu, bo jej tu dobrze. W tym czasie ja i K. palimy nie wiadomo co z nie wiadomo kim, ale wiadomo, że w męskiej toalecie. Tak więc szczyt głupoty zaliczony! Potem tańczymy dużo. Ja tańczę najpierw z jakimś Shrekiem, a potem z jakimś kurduplem w zdekompletowanym garniturze (!), a następnie z jakąś laską, gdyż uznaję, że mężczyźni są beznadziejni. Laska, to fakt – jest ładna i fajna, ale kompletnie pijana. Więc dogadujemy się w międzynarodowym języku chlorów. Poza tym ma śliczny, powtarzam ŚLICZNY naszyjnik. Baba z babą to się zawsze dogada. A potem wracam do swoich i się śmiejeeeeemyyyyyy. Bo K. na smsa z życzeniami odpisała: fghy gh drytu zuvzy dg juyh. Zastanawiamy się, co pomyśli odbiorca. Wersja nr 1 – pomyśli że ma zepsuty telefon. Wersja nr 2 – w pijackim widzie prawidłowo odczyta smsa. Otóż nie. Okazało się, że odbiorca uznał, że jest zbyt pijany, żeby przeczytać smsa i poszedł spać. Co i my niniejszym powinnyśmy były uczynić. Dobra dosyć tej żenady ;)

To teraz o Allegro, bo ja uwielbiam Allegro. I nie tylko dlatego, że można tam kupić wszystko. Ale też dlatego, że Allegro dostarcza mi uciechy językowej. Ad rem: koleżanka na Allegro wyszukała taką oto ofertę sprzedaży lornetki: „Polecam – idealna do obserwacji sąsiada jak i ptaków oraz również innych zwierząt futerkowych.” Coś wspaniałego! Myślę, że nadałaby się też do obserwacji futerkowego ptaka sąsiada… Ludzie to mają pomysły ;)

2c komentarze/y do Pamiętniki z Sylwestra

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>